O nas

Witamy Państwa w naszym sklepie internetowym!

O sklepie:

Sklep zawiera ofertę uzupełniającą do naszej podstawowej działalności, którą jest wyposażanie biur, hoteli, pensjonatów oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Sklep podzielony jest na trzy działy: meble tapicerowane, krzesła i stoły drewniane, krzesła i stoły biurowe. Dzięki produkcji własnej oraz współpracy z wieloma wiodącymi fabrykami jesteśmy w stanie zapewnić Państwu towary o najwyższej jakości w cenach znacznie niższych niż w tradycyjnych miejscach sprzedaży. Zadecydowaliśmy, iż oferowane przez nas poznańskie meble biurowe i hotelowe twarde,  nie będziemy sprzedawać w sklepie internetowym ze względu na gabaryty mebla i duże koszty transportu pojedynczych sztuk. Jeśli więc ktoś z Państwa szuka wykonawcy umeblowania biura, hotelu czy też nietypowej zabudowy lub kuchni w domu, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym w celu uzyskania oferty. Wszystkie dane teleadresowe naszej siedziby w Poznaniu znajdziecie Państwo w zakładce kontakt. Zapraszamy do zakupów!

Producent Jantom: poznańskie meble biurowe – o firmie

Początki działalności przedsiębiorstwa Jantom-Mebel to pierwsza połowa lat 90. Obecnie jesteśmy znani jako wiodący projektant aranżacji i dostawca kompleksowego wyposażenia biur, hoteli i pensjonatów. Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu przygotowaniu technicznemu, realizujemy także zlecenia niestandardowe, w tym produkcję mebli według dokładnego projektu klienta.

W procesie produkcyjnym używamy materiałów pierwszej jakości. Zajmujemy się m.in. wykonawstwem i dystrybucją mebli:

 

  • gabinetowych i biurowych
  • konferencyjnych i recepcyjnych
  • hotelowych, pensjonatowych
  • restauracyjnych, kawiarnianych
  • socjalnych i BHP
  • do placówek edukacyjnych
  • do szpitali
  • dla klientów indywidualnych (mebli kuchennych, salonowych, dziecięcych, sypialnianych)

Na meble do pensjonatów, hoteli, biur, jak i całą reszta produktów z naszej oferty, obowiązuje dwuletnia gwarancja producent mebli hotelowych.